Certyfikaty i nagrody

divider

Certyfikat Polskiej Izby Handlu Zagranicznego

Certyfikat PN-EN ISO 22000:2006. Produkcja sprzedaży mąki przennej i żytniej
oraz kaszy manny

cwb

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Jest on przyznawany firmom o danych finansowych dających gwarancję wysokiego poziomu rentowności, zdolności i płynności finansowej.Firma "Młynomag" otrzymała certyfikat w latach 2010-2014


cwb

Członek Regionalnej Izby Gospodarczej

Młynomag jest zrzeszony z Regionalną Izbą Gospodarczą Żywności Naturalnej i Tradycyjnej w Olsztynie, w której skład wchodzi 60 podmiotów z branży produkcyjnej oraz szeroko rozumianej gastronomii.


rig_logo

Certyfikat "Rzetelna Firma"

Firma nie posiada zobowiązań wpisanych do Krajowego Rejestru Długów BIG SA i od 2009-02-12 nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma.


logo_rzf

Dziedzictwo kulinarne

Firma Młynomag należy do Europejskiej Sieci regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego "Warmia, Mazury, Powiśle". Jest to znak potwierdzający wysoką jakość żywności tradycyjnej i regionalnej.


dziedzictwo-kulinarne

Najlepszy produkt

Nasze mąki pszenne zwyciężyły w Konkursie na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur w kategorii "produkt żywnościowy".


Najlepszy produkt

"Doceń polskie"

Firma „Młynomag” jest laureatem IX audytu Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Certyfikat otrzymały dwie mąki. Jedna z nich zdobyła także tytuł TOP PRODUKT.


top-produkt

Diament miesiecznika "Forbes"

Nasza firma jest lauratem rankingu dla najbardziej dynamicznych firm w województwie warmińsko-mazurskim na rok 2014. Jesteśmy jedną z 50 firm, które zostały wyróżnione.


forbes-logo